Lista uczestników

 

Kategoria młodzieżowa

  • Czapnik Amelia – ZPSM im. St.Moniuszki w Bielsku-Białej, Pedagog: Waldemar Matera
  • Dujczyński Maciej – POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog: Leszek Salwa
  • Jamrozik Martyna – PSM I i II st. im. F.Chopina w Opolu, Pedagog: Piotr Wczasek
  • Klimek Mateusz – SM I i II st. im. Z.Noskowskiego w Gdyni, Pedagog: Piotr Pożakowski
  • Kubat Mateusz – PSM I i II st. im. F.Chopina w Olsztynie, Pedagog: Liliana Przyborowska
  • Łabędź Krystian – PSM I i II st. w Wadowicach, Pedagog: Marcin Gajewski
  • Malgeri Darren – SM I i II st. im. Z.Noskowskiego w Gdyni, Pedagog: Piotr Kowalski
  • Mocek Michał – POSM II st. im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog: Leszek Salwa
  • Najdek Piotr – PSM I i II st. w Żaganiu, Pedagog: Krzysztof Danielak
  • Reinert Samuel – PSM I i II st. im. F.Chopina w Opolu, Pedagog: Piotr Wczasek
  • Stylok Aleksandra – PSM I i II st. im. prof. J.Świdra w Jastrzębiu Zdroju, Pedagog: Tomasz Wójtowicz
  • Wilson Malina – ZSM im. St.Moniuszki w Łodzi, Pedagog: Marta Dominiuk-Kwiatkowska
  • Wolny Justyna – ZPSM im. St.Moniuszki w Bielsku-Białej, Pedagog: Waldemar Matera

 

Kategoria otwarta

  • Boiko Roman – AM im.K. Pendereckiego w Krakowie, Pedagog: Wojciech Kamionka
  • Boilo Oleh – UM F. Chopina w Warszawie, Pedagog – Tomasz Bińkowski
  • Chruszcz Marcin– AM im. K. Pendereckiego w Krakowie, Pedagog: Tadeusz Tomaszewski
  • Ciszewska Agnieszka – AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog: Wiesław Grochowski / Waldemar Matera
  • Czech Franciszek– AM im. K. Pendereckiego w Krakowie, Pedagog: Tadeusz Tomaszewski
  • Długosz Agnieszka – AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, Pedagog: Krzysztof Stencel
  • Dobak Fryderyk – AM im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, Pedagog: Ryszard Kurzak
  • Drużdż Marcin – absolwent – AM im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, Pedagog – Adam Wolny
  • Gajdzis Mikołaj– UM F. Chopina w Warszawie, Pedagog: Tomasz Bińkowski
  • Gerula Magdalena – AM im. K. Pendereckiego w Krakowie, Pedagog: Tadeusz Tomaszewski
  • Kantor Magdalena– AM im. K. Pendereckiego w Krakowie, Pedagog: Wojciech Kamionka
  • Karpińska Katarzyna – AM im. G. i K.Bacewiczów w Łodzi, Pedagog: Zbigniew Monkiewicz
  • Koc Katarzyna – AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, Pedagog: Igor Szeligowski
  • Krawczyk Wiktoria – AM im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, Pedagog: Dariusz Mikulski
  • Krupa Szymon – AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog: Wiesław Grochowski
  • Latoch Magdalena – AM im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, Pedagog: Ryszard Kurzak
  • Maciążek Bartosz – AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog: Wiesław Grochowski
  • Maleska Michał – AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog: Wiesław Grochowski
  • Maniecka Kamila– AM im. K. Pendereckiego w Krakowie, Pedagog: Tadeusz Tomaszewski
  • Manowska Magdalena – AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog – Damian Walentek
  • Markowski Konrad – UM F. Chopina w Warszawie, Pedagog: Kazimierz Machala
  • Mendrela Małgorzata – AM im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, Pedagog: Adam Wolny
  • Ogaza Łukasz – AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog: Wiesław Grochowski
  • Patora Kamil – AM im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, Pedagog: Dariusz Mikulski
  • Pelc Szymon – AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog: Damian Walentek
  • Pękala Jakub – AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog: Damian Walentek / Waldemar Matera
  • Poręba Sebastian – AM im. K. Pendereckiego w Krakowie, Pedagog: Wojciech Kamionka
  • Podłucki Łukasz – UM F. Chopina w Warszawie, Pedagog: Tomasz Bińkowski
  • Sikora Jan – brak karty zgłoszenia z danymi !
  • Spychalski Emilian – AM im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, Pedagog: Adam Wolny
  • Stępniak Kaja – AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, Pedagog: Krzysztof Stencel
  • Tokarski Patryk – AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog: Wiesław Grochowski / Waldemar Matera
  • Warzyńska Angela – AM im. K. Szymanowskiego w Katowicach, Pedagog: Damian Walentek / Waldemar Matera
  • Wiewióra Natalia – AM im. K. Pendereckiego w Krakowie, Pedagog: Tadeusz Tomaszewski
  • Wojewódzka Aleksandra – AM im. K. Pendereckiego w Krakowie, Pedagog: Tadeusz Tomaszewski / Paweł Cal
  • Wojtyński Mateusz – AM im. I. J.Paderewskiego w Poznaniu, Pedagog: Krzysztof Stencel
  • Zygmunt Jakub – AM im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi, Pedagog: Dariusz Mikulski / Zbigniew Monkiewicz
  • Żurawicz Miłosz – AM im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, Pedagog: Krzysztof Stencel
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro
Ojej!

Zauważyliśmy, że blokujesz reklamy na naszej stronie. Tymczasem może ona funkcjonować między innymi dzięki reklamodawcom. Staramy się, żeby reklamy nie były denerwujące i nachalne oraz by nie utrudniały korzystania z serwisu. Wyłącz proszę blokowanie reklam na stronach Konkursu Waltorniowego im. Edwina Golnika. Dziękujemy.

ZamknijOdśwież
Powered By
CHP Adblock Detector Plugin | Codehelppro